V Yaka Tişört (T-shirt)

V Yaka Tişört (T-shirt)

Yaz ayları genelde çok sıcak geçmektedir. Özellikle tatil mekanlarına sahip illerimizde daha da sıcak havalar bizleri beklemektedir. Sıcaktan bunalır ve sıkılırız. Bunun için önlemler almaya çalışırız. Klima ya da serin yerlere gitmek bizlere bir umut olur. Fakat bundan önce ince giyinerek üstümüzdeki kalabalıktan kurtulur ve bir rahatlarız. İşte v yaka tişört burada karşımıza çıkmaktadır.

V yaka tişört yaz aylarında en çok tercih ettiğimiz, eğer etmiyorsak en çok tercih etmemiz gereken bir kıyafettir. Bir kere giyimi ve ulaşımı çok kolaydır. Saatlerce hazırlanmanıza, o tişörte hangi kombini yaparım diye düşünmenize gerek yoktur. Bir jean pantolonun ya da siyah bir pantolonun üzerine bir tişört takmanız yeterlidir. Her renk ve modelde tişört kombininize uygun olacaktır.

Kumaş olarak oldukça ince ve rahat olması yazın en çok tercih edilme sebeplerinden birkaçıdır. Tişörtler her renkte, her desen ve modelde olabilmektedir. Dilerseniz kendinize özel baskılı tişörtleri de yaptırıp, giyebilirsiniz. V yaka tişört diğer tişört modellerine göre yaka kısmı biraz daha açık olandır. Bu nedenle de yaz aylarında daha rahat olmaktadır.

V yaka tişört modellerine bakacak olursak; hayvan figürleri, sevilen çizgi film kahramanlarının sembolleri, kişi resimleri ya da yazılar en çok giyilen modellerdir. Tabi her tişörtte de model, yazı ya da sembol olacak diye bir kural yok. Sade tek renk v yaka tişörtler de mevcuttur. Üstelik çokta şık durmaktadır.

Bir arkadaşınıza hediye alacaksınız esprili bir karikatürü v yaka tişörte bastırarak götürebilirsiniz. Hem eğlenceli hem de güzel bir hediye olacaktır. Üstelik yıllarca da unutulmayarak akıllarda kalacaktır. Ya da sevdiğinize bir v yaka tişört alacaksınız, tişörtün üstüne ikinizin resmini bastırarak, kalpler ile süsleyerek güzel ve anlamlı bir hediye oluşturabilirsiniz.

V yaka tişörtün, polo yaka tişörtten farkı öncelikle kumaş farkıdır. V yaka tişörtün sahip olduğu kumaş daha esnek bir yapıya ve inceliğe sahiptir. Polo yaka tişört ise daha az esnek ve biraz daha sert bir kumaşa sahiptir. İkinci büyük fark ise yakalarıdır. Polo yaka tişört düğmeli yakaları olan bir tişört iken, v yaka tişört yakası olmayan ve v şeklinde bir yapıya sahip olan tişört modelidir.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder