bizeyaptir2

Toptan Penye Tişört

Toptan tişört sektörü oldukça beğenilen ve el üstünde tutulan sektörlerden biridir. Penye tişörtler ise insanların yaz aylarında en çok tercih ettikleri, kıyafetlerin en rahatlarından biridir. İkisi birleşip seçim toptan penye tişörtlerin üzerine olduğu zaman ise yapılan işin tadından yenmemektedir.

Tekstil sektöründe oldukça fazla önem taşıyan bu öge, tekstil çalışanlarının işine daha fazla dikkat etmesini gerekmektedir. Onlar da durumun farkındadır ve kaliteli malzemelerden yapılan bu toptan penye tişörtleri en iyi sonuçlarla müşterilerine sunmak için oldukça fazla çaba harcamaktadırlar.

Bize Yaptır ekibi, ürünlerinde kullandığı kaliteli kumaş ve malzemeleri, günümüzün trendi emprime baskı ile oldukça dikkat çekmektedir. Her zaman toptan tişörtlerde, formalarda, promosyon ürünlerde süper kaliteyi ya da 1. kalite kumaşları kullanan ekibimiz, müşterilerinden olumlu sonuç aldığında daha da güçlenmekte ve büyümektedir. Yapılanın en iyisini yapma azmiyle gelişen Bize Yaptır ekibi, yeni kurulmuş olmasına rağmen şimdiden çok fazla siparişini almış ve müşterilerini memnun etmiş durumdadır.

Tişörtlerin yapımında v, polo ve düz yakayı tercih eden sitemiz, siz istediğinizde ürünleri ya %100 pamuklu ya da belirli miktarda polyester ve pamuktan hazırlatmaktadır. Renk yelpazesi de oldukça geniştir. Emprime baskı ile şık ve kaliteli görünüşe sahip bu toptan penye tişörtler, kapıda ödeme, 5 iş günü içinde yapılan hızlı teslimat ve uygun fiyat kalitesi ile kapınız gelmektedir.

Bizler için önemli olan müşterilerimizin tarzına uygun ürünler yapmak, en kaliteli kumaşları kullanarak yapılan ürünleri sergilemek, her açıdan alıcılarımızı memnun etmektir. Tekstil hakkında her türlü bilgiye sahip çalışanlarımızdan daha fazla yararlanmak istiyorsanız eğer sitemizdeki telefon numaralarımızdan ve e posta adreslerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

6 çeşit kart seçeneği ile kapıda ödeme kolaylığı sağlayan Bize Yaptır ekibi müşterilerine her konuda yardım edebilmek için kurulmuştur. Amacımız sadece düz bir şekilde alım satım yapmak değil, her çalışanımızla her müşterimizle arkadaş gibi olup bu şekilde büyümektir. İnsanları memnun etmek bizlerin en çok dikkat ettiği hususlardan biridir. Toptan tişört sektörüne bir inci gibi düşen Bize Yaptır ekibi daha da yükselecektir.

Yazıyı paylaş

Comments (2)

 • Fahrettin Reply

  Yazınızı okuduktan sonra tişört sektörü hakkında daha detaylı bilgilere ulaştım. Çok teşekkürler.

  Ekim 30, 2017 at 9:23 pm
  • Bize Yaptır Reply

   Görüşleriniz için teşekkürler. Yazılarımızı arttırarak devam ettireceğiz.

   Ekim 31, 2017 at 1:57 pm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder