Süblimasyon Baskılı Tişört

toptantisorttoptanformayapimi

Süblimasyon Baskılı Tişört

Nesnelliğin dışında basıldığı ürüne öznellik katan süblimasyon baskılar, maddenin katı halden ısı ile direk gaz haline geçmesi olayıdır. Yani 3 boyutlu baskıların ürüne ütü yardımıyla yapıştırıcı olmadan, basılmasını sağlamaktadır. Süblimasyon baskı yapabilmek için püskürtmeli yazıcılar gerekmektedir. Bilgisayarda özel olarak seçilen resim ya da fotoğraf püskürtmeli yazıcı sayesinde resmi kağıda transfer edecektir. Kağıttan da ütünün ısısı yardımıyla tişörte basılan şekil tişörtte, yapışkan ya da dikme olmadan çıkacaktır.

Süblimasyon Tişörtler

Süblimasyon tişörtler kişiye ait olup, insanların tarzlarını ve düşüncelerini yansıtmaktadır. Her mağazada bu ürünlerden kolayca bulunmamaktadır. Genellikle doğum günlerinde, sevgililer gününde, anneler gününde ve diğer özel günlerde hediye olarak seçilen bu süblimasyon baskılı tişörtlerin her zaman özel ve manevi değerinin olduğu düşünülmektedir.

Fotoğrafçılardan başka yerlerde henüz yapımı çok fazla olmayan bu ürünleri Bize Yaptır ekibi sizlere sunmaktadır. Adı duyulduğunda çoğu zaman o da ne şeklinde karşılanan süblimasyon baskılardan sizler için biraz bahsettik, şimdi gelelim tişörtlere. Promosyon tişört kategorisinde de bahsedeceğiz sizin için.

Sitemizde bulunan diğer ürünlerde olduğu gibi süblimasyon tişörtlerde de renk, kalite, kumaş, biçim seçimi elbette ki mevcuttur. Burada her ne kadar toptan tişörtlerin kalitesi önemli olsa da asıl mevzu, üstüne işlenecek olan baskılardır. Bu tür tişörtlerin kumaşını bizlere söylerken, %100 pamuk olmasını isteyip istemediğinizi ya da belli miktar pamuk belli miktar da polyester olması gerektiğini belirtmeniz gerekmektedir. İstediğiniz renkteki kumaşın renginin tam kodunu bizlere bildirmeniz de ürününüzün istediğiniz gibi gelmesine yardımcı olacaktır.

Seçtiğiniz fotoğraflar süblimasyon tişörtlerinize anlam yükleyek, giyerken daha mutlu hissedeceksiniz. Bizlerde sizlerin mutlu olması için elimizden geleni yapmak için buradayız. Toptan tişört işlemleri için hazırız.

Bu yazımızda sizler için biraz süblimasyon baskılar biraz da süblimasyon tişörtler hakkında bilgi vermek istedik. Artık sadece gördüğünüzde değil ismini duyduğunuzda da ne olduğunuz bileceğiniz bu tişörtler şimdi de sizlerden sipariş beklemekte. Ürünler için aklınızda kalan soruları bizlerle paylaşmak ve ürünleri sipariş etmek için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 online desteğimiz, 5 iş günü içinde teslimatımız, fiyat garantimiz, kapıda ödeme seçeneğimiz, titiz çalışmalarımız sizleri beklemektedir.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder