Promosyon Tişört Modelleri

toptantisort3

Promosyon Tişört Modelleri

Öncelikle yazımıza herkesin bir yerlerden bir şekilde duyduğu ama anlamının ne olduğunu net olarak bilmediği promosyon tişört kelimesini açıklamakla başlayalım. Promosyon tişört modelleri, küçük ya da büyük her kurumun çalışanlarına ya da müşterilerine firmasını tanıtma amacıyla ücretsiz olarak dağıttığı, üzerinde firmanın logosunun ya da sloganının bulunduğu tişörtlerdir. Kurumunuzun büyüklüğünün bu noktada hiçbir önemi yoktur. Çünkü promosyon tişörtler reklam amaçlıdır ve bu güne kadar her şirketin büyüyüp tanınmasında işe yaramıştır.

Promosyon tişört modellerinde toptan satış yapan firmalar 24/100 adet arası rakamlarla çalışmaktadır. Sipariş edilen tişörtlerin bedenleri small, medium, large, xlarge, xxlarge aralığındadır. Ek olarak daha büyük bedenler sipariş edilecekse fiyatlarda artış durumu söz konusudur.

Her kuruluş promosyon tişörtlerini kendi firmasının logosunun renklerinde yaptırmak istesede, promosyon tişörtlerde beyaz renk sabit renk olarak kabule edilmektedir. Fakat beyaz renk istenmediği taktirde, tercih edilen renk sipariş edilirken belirtilmelidir.

Tişörtlerin üzerindeki baskılara gelecek olursak, baskısız ve baskılı ürünlerin fiyatları değişmektedir. Ek olarak baskının büyüklüğü, küçüklüğü, azlığı, çokluğu da fiyatlara etki etmektedir.

En Uygun Promosyon Tişört Fiyatları

Bize Yaptır ekibi her türlü konuda sizlere yardım etmek için kurulmuş, bu hususu kendisine prensip edinmiştir. Promosyon tişörtlerinizin nasıl olacağı hakkında karar veremiyorsanız ya da kafanız çok karışıksa, ihtiyaçlarınızı bize anlatın, bizde sizlere tasarım desteği verelim. Uzman ekipmanlarımızdan görüşler alalım. Ve en kısa sürede sizlere beğenebileceğiniz teklifleri sunalım.

Toptan giyim kelimesi, müşterilerin ne kadar işine yarasa da bir o kadar da gözünü korkutmaktadır. Sipariş edilen tişörtlerin sayısı fazla olduğu için hepsinin aynı kalitede olmaması fikri akıllarda soru yaratmaktadır. Bize Yaptır ekibiyle kafanızdaki tüm tilkileri yok ediyoruz. Çünkü emprime baskı tekniğiyle, 1. Kalite ya da süper kalitedeki kumaşları kullanıyoruz. İstediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Tişörtleriniz ilk günkü tazeliğini koruyacaktır.

Her konuda müşterilerimizin memnuniyeti önemli olduğu için istediğiniz ürünlerin önce numunesi sizlere gösterilir ve ondan sonra siparişlerinize tam anlamıyla başlanır.

Ürünleri teslim süremiz 5 iş günü içinde yapılmakta ayrıca ödemelerde kapıda ödeme seçeneklerimiz sizlere kolaylık sağlamaktadır. Bizlere ulaşmayı unutmayınız.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder