Polo Yaka Tişört (T-shirt)

poloyakatisort

Polo Yaka Tişört (T-shirt)

Yaz aylarının vazgeçilmezi tişörtlerdir. Gerek şık durmaları gerekse çok rahat olmaları hem bayların hem de bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasındadır. Ayrıca kolay bir şekilde giyilip değiştirilebilme özelliği de tişörtleri vazgeçilmez kılan bir diğer özelliktir. Bilindiği üzere tişörtlerin de kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de polo yaka tişört modelleridir.

Polo yaka tişört modelleri, diğer tişörtlerin aksine kumaşı daha farklı olan, ayrıca boyun bölgesinde yakası bulunan bir modeldir. Hem çok şık durması hem de yakasının farklı bir hava oluşturması çok tercih edilmesinin sebeplerinden bir kaçıdır.

Polo yaka tişört modellerine baktığımız; renkli, sade, desenli ya da desensiz birçok modeli bulunmaktadır. Fakat genellikle sade ya da birkaç renk kombinasyonunun oluştur modeller tercih edilmektedir. Yani diğer tişörtlerde görülen her türlü figürün üstünde barındığı bir tişört modeli değildir.

En çok tercih edilen renklere göz atacak olursak; yaz aylarında giyilen bu model tişörtlerde daha çok canlı renkler tercih edilmektedir. Sarı, kırmızı, mavi ya da bordo bu sıcak renkler arasında yer almaktadır. Tabi ki beyaz, siyah gibi renkler de tercihler arasında yer almaktadır.

Polo yaka tişörtlerin kumaşını inceleyecek olursak diğer tişörtlere göre daha sert bir yapıya sahiptir. Çok esnek bir tişört yapısına sahip değildir. Yaka kısmı genellikle düğmeler ile kombin edilmektedir. Bu sayede hem farklı bir imaj oluşturulur hem de yakasını kapatmak isteyenler için bir alternatif oluşturulmuş olur.

Polo yaka tişört modelleri standart bedenlerde olabileceği gibi slim fit tarzında da olabilir. Slim fit insan bedenini daha çok kavrayıcı bir niteliğe sahiptir. Özellikle sporcular slim fit tarzı polo yaka tişört modellerini daha çok tercih etmektedir.

Birçok marka bu modelde tişört üretimi yapmaktadır. Çeşitli markaların farklı renk ve modeldeki ürünlerini alarak yazın ne giysem telaşına düşmeyeceksiniz. Hem giyimlerinin kolay olması, hem de şık durmaları açısından herkesin tercih etmesi gereken bir tişört modelidir. Ayrıca yıkanmalarının kolay olması da avantajlarından biridir. Fakat bu tişörtler yıkanırken dikkat edilmesi gerekir. Uygun derece sıcaklıkta bulunması gerekir.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder