Özel Forma Yaptırma

ozelformayaptirma

Özel Forma Yaptırma

Formalar, sporcuların futbol maçlarında giydikleri, renkleriyle takımları, arkalarındaki isimleriyle oyuncuları birbirinden ayırmaya yarayan giysilerdir. Her takımın kendine has forma rengi vardır. Bu takımların birbirinden ayrılmasını sağlamaktadır. Sporculardan ayrı futbola aşık olan her birey forma giymek ya da almak için can atmaktadır. Eskiden pahalı oluşundan dolayı ulaşımı zor olsa da artık forma satın almak ya da özel forma yaptırmak oldukça kolaylaşmıştır.

Adım başı toptan giyim olarak özel forma yaptıran şirketler bulunmaktadır. Fakat önemli olan güvenilir, deneyimli ekipmanlardan oluşan bir şirket bulmaktır. Bize Yaptır ekibi bu konuda da devreye girmekte siz müşterilerine her türlü yardımı, kolaylığı sunmaktadır.

Özel Forma Yaptırmak İçin Gerekenler

Bir ürünün siparişi verilmeden önce bazı tercih edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. İşe ilk olarak nasıl bir forma istediğinizi belirlemekle başlamalısınız. Sitemizde sizler için forma çeşitlerimiz bulunmaktadır. Fakat tüm bu modellere karşın yine de farklı bir tarz arıyorsanız siz anlatın biz çizelim, üretelim.

Özel formanızın renklerini, modelini, üzerine basılacak baskılarını, bedenlerini belirledikten ve bizlere anlattıktan sonra sizin onayınızı almak için sizlere numune bir ürün gönderiyoruz. Fiyatta anlaşıp her şeye tamam diyorsanız biz işe başlıyoruz.

Diğer ürünlerimizde de olduğu gibi özel formalarda da yıkamaya dayanıklı, baskıları kolay çıkmayan 1. Ya da süper kalite kumaşlar kullanılmaktadır. Renk seçeneklerimiz oldukça fazla olup, kullanılan renklerin canlılığı gözünüzü alacaktır. Forma modelleri bu konuda incelenmelidir.

Özel Forma Modelleri

Son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılan dijital forma baskı tekniğiyle artık formalarınız daha gösterişli olacak. Eskiden yapımları oldukça zor olan ve haftalar alan dijital baskıların yapımları artık sadece 1 ya da 2 gün sürmekte. Bu da formaların kalitesini ve görüntüsünü güzelleştirmektedir.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra 5 iş günü içinde teslimat ve kapıda ödeme seçeneklerimiz ile kapınızdayız. Firmamız kaynaklı her türlü sorunu hatayı kabul etmekte, hatta ürünlerinizden bir tanesi bile sorunlu çıkarsa değiştirmekteyiz. Her şey müşterilerimizin memnuniyeti içindir.

Bu yazımızda sizlere özel forma yaptırma hakkında bilgi vermek istedik. Bizlere sitemizdeki telefon numaralarımızdan ya da e posta adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder