halisahakaleciformasi

Kaleci Forması

Futboldaki oyunculara ek olarak yapı taşlarını oluşturanlardan bir diğeri de kalecilerdir. Formalarının üzerlerindeki logolar, armalar, isimler aynı olsa da renklerinin değişik oluşuyla fark yaratan kaleci forması, takımdaki kalecileri diğer oyunculardan ayırt etmek için öyle tasarlanmıştır. Görevi azmış gibi görünse de aslında maçta en çok görevin düştüğü kalecilerin formaları bırakalım da diğer oyunculardan biraz daha farklı, ayırt edici olsun değil mi ama?

En İyi Kaleci Formaları

Bize Yaptır ekibi her giyim alanında olduğu tarzı, kalitesi ile kaleci formasında da fark yaratmaktadır. Kumaşlarda kullanılan emprime baskılar, ayrıyeten kumaşların 1. Ya da süper kalite oluşu firmamızın şanına yakışır ürünler ortaya çıkarmaya yaramaktadır.

Giyim sektörünün bu dalını sadece bir kaleci forması, yapımı basittir yahu ne olacak diyerekten basitleştirmemelidir. Aslı şudur ki, futbolcular, yolda yürüyen, oturan ya da çalışan bireylere göre 90 dakika içerisinde daha çok ter dökmekte, vücut ısıları daha çabuk değişim göstermektedir. Bu demektir ki giydikleri kıyafetler 90 dakikalık süre zarfında harcadıkları efora eş değer olmalıdır. Öncelikle formalarda kullanılan kumaşlar terleme anında kullanıcısını tahriş eden ya da vücudu yakan cinsten olmamalıdır.

Formalar daha çabuk ve çok kirlendiği için yıkama sayısı da normal bir kıyafete göre daha fazladır. Bu yönde de kullanılan kumaşın kalitesi ön plandadır. Ek olarak kumaşların rengi de öyle bir uygulanmalıdır ki yıkamadan yıkamaya değişiklik gösteren renkler olmamalıdır, solmamalıdır. Toptan giyim ve toptan tişört kapsamına da bu bağlamda girilmektedir. Kaleci formaları bu yüzden önemlidir.

Renk ve kumaş kalitesinden sonra formaların üzerinde bulunan logo ve armalar gelmektedir. Formanın kumaşı gibi basılan baskılar da her türlü darbeye dayanıklı olmalı kolay kolay aşınıp çıkmamalıdır. Halı saha forma adına kaleci formaları da son derece önemlidir.

Olması ve yapılması gerek tüm bu aşamaları Bize Yaptır ekibi en kusursuz şekilde yapmak ve siz değerli müşterilerine sunmak için karşınızdadır. Bizler için önemli olan yapılan ürünleri beğenmeniz, maçlarda mutlulukla formalarınızı giymenizdir. Her durumda titizlikle çalışmayı ve müşterilerine güven duygusu kazandırmayı kendilerine prensip edinen ekipmanlarımızın her biri ayrı deneyimli, her biri özenle seçilen kişilerdir. Bir yanlışlık ya da hata durumunda tüm gerekçeler firmamız tarafından iyileştirilecektir.

7/24 aktif desteğimiz, kapıda ödeme seçeneğimiz ve 5 iş günü içinde teslimat avantajımız ile bizlere sitemizdeki telefon numaralarımızdan ve e postalarımızdan ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder