kaleciformasi

Kaleci Forması Modelleri

Forma denildiğinde akla envai çeşit spor dalında giyilen üst ve alt takımlar gelse de kaleci forması başlığı geçtiğinde çağrışım uyandıran tek kelime futboldur. Futbol oynamak, forma sahibi olmak ya da bir takımı tutmak sevenlerine göre sadece bir oyun değil, bir spordan daha fazlasıdır, hatta aşktır. Kadınlar için nasıl alış veriş yapmak, kıyafet sipariş vermek çok mühim bir şeyse erkeklerin ilgisini çeken giysiler forma ya da kaleci forması modelleridir.

En İyi Kaleci Formaları Bize Yaptır’dan

Başlıkta da okuduğumuz üzere bu yazımızda sizler için kaleci forması modelleri hakkında aklınızda oluşan tüm sorulara cevap bulacağız. Öncelikle, her ürün alımında ya da siparişinde ilk göze çarpan şey ürünlerin modelleridir. Modellere bakmak için sitelerde bulunan fotoğraflara göz atılır. Bizde sitemizde bulunan kaleci forması modellerine bir göz atalım.

Ürünlerimizde, Almanya modelli, Afrika modelli, düz tasarımlı, kırmızı siyah, düz siyah, siyah beyaz, kırmızı beyaz çapraz çizgili, mavi beyaz, düz mavi renkli kaleci formaları mevcuttur. Kaleci forması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Modellere bakıldıktan sonra beğenilen tercihlerin kumaşlarının yapısına bir göz atılır. Bize Yaptır ekibinin siz müşterilerine hazırladığı kaleci forması modellerinde, terlemeye, tahriş etmeye karşı, uzun yıkama sonucunda deforme olmayan 1. Kaliteden ya da süper kaliteden pamuklu kumaşlar kullanılmıştır. Elbette ki kumaşın nasıl olması gerektiğine dair seçim yine sizin son kararınıza kalmaktadır.

Kumaş seçimi de yapıldıktan sonra renk seçimi yapılmak üzere üründe bulunan renk seçenekleri kontrol edilir. Sipariş edeceğiniz modeldeki kaleci formasının renginin net ve talep ettiğiniz şekilde kapınıza ulaşmasını istiyorsanız ürünün renk kodunu bizlere tam olarak söylemeniz hususu çok önemli bir ayrıntıdır. Halı saha forma kapsamına girmektedir.

Sipariş üzerine her şey tamamlandıktan sonra gelen ödeme seçenekleri en kafa yorucu işlemdir. Fakat Bize Yaptır ekibiyle bu iş oldukça basitleştirilmiştir. Ürünün kalitesine, modeline, ürün üzerindeki baskının büyüklüğüne göre fiyat farklılık gösteren kaleci formalarını tercihinize göre sipariş ettikten sonra 5 iş günü içinde kapınıza ulaşacağına teminat veriyoruz. Kapıda ödeme seçeneğimiz de sizlere sağladığımız bir diğer ayrıcalıktır. Bizlere sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşmayı unutmayınız.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder