bizeyaptirforma2

Forma Siparişi

Gün geçtikçe toptan forma siparişi talepleri artış göstermektedir. Her takım kendine bir şirket belirlemekte ve onunla yıllar boyu çalışmaktadır. Her takımın kendisine özgü ruhu yansıtan renklerde formaları olduğu gibi, her kuruluşun da kendine has forma yapma teknikleri bulunmaktadır.

En çok tercih edilen sitelerden biri de Bize Yaptır ekibidir. Bize Yaptır ekibi sipariş edilen formalarda yabancıların bile en çok tercih ettiği emrime baskı denilen yıkamalarda oldukça deforme olan, el ile yapılan baskı çeşidini kullanmaktadır. Buna ek olarak formalarımızda kullanılan kumaşlar süper ya da 1. Kalite denilen en güzel ve en kullanışlı kumaş çeşididir. Renklerimizin güzelliğinden bahsetmiyoruz bile.

Maçlarda adeta pırlanta gibi, formanızla parlamanızı sağlayacak olan Bize Yaptır ekibinin tek gayesi sizlerin güler yüzünüzü görmektir. Futbol maçlarında giyebileceğiniz Almanya, Afrika tarzı formalarımız ve basketbol maçlarında tercih edebileceğiniz Curry, Harden ve Kobe modelli formalarımız, sitemizde ayrı ayrı belirtilmiştir. Bunlara ek olarak düz ve çift renkli formalar da yer almaktadır.

Forma Siparişi Vermenin Yolları

Forma siparişi verirken yapmanız gereken şeyler sitemizin size sunduğu imkanları görmek gibi oldukça kolaydır. Öncelikle nasıl bir forma istediğinizi belirlemeniz gerekmektedir. Basketbol, voleybol, futbol formaları ya da hentbol.. Daha sonra sitemizde bulunun alt başlıklardan istediğiniz seçeneğe tıklayıp forma çeşitlerine bakmalısınız. Ardından size sunduğumuz ürünlerin içeriklerini kontrol edip yine de isteğinize uygun ürün bulamazsanız, istediğiniz modeli çizip bizlere e posta yoluyla ulaştırmanız gerekmektedir. En önemli diğer aşama formanın renginin kodunu mutlaka doğru bir şekilde söylemenizdir. Bu rengin net olarak sizlere ulaşması için önemli bir husustur.

Formanızın üstünde arma ya da baskı istiyorsanız yine bunu da mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Şekil ve renk yönünden tercihleriniz sona erdiğinde sıra kumaşınızın kalitesini belirlemektedir. Kullanılacak kumaşların %100 pamuk ya da belli miktarda pamuk belli miktarda polyester oluşunu yetkili kişilere söylemeniz gerekmektedir.

Tüm bunları yaptıktan sonra forma siparişinizi sitemizde belirtilen numaraları arayarak ya da e posta yoluyla mail atarak yapabilirsiniz. Arkanıza yaslanın ve maçlarda seve seve giyeceğiniz, ruhunuzu yansıtacak formaları beklemeye koyulun.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder