Forma Siparişi Vermeden Önce Bilmemiz Gerekenler

formasecenekleri

Forma Siparişi Vermeden Önce Bilmemiz Gerekenler

Hayatımızın her anı stresle geçebilmektedir. Bazı zamanlar farklı aktivitelerde bulunarak bu gerginliği atma ihtiyacı hissederiz. Erkeklerin en büyük stres atma yöntemlerinden biri ise futbol maçı izlemek ya da futbol oynamaktır. Öyle ki kimi zaman bu işi profesyonel bir hobi haline bile getirebiliriz. Nasıl mı? Kendimize bir takım kurup, forma siparişi verip düzenli olarak halı sahalarda futbol maçı yaparak. Gerçekten bu, hem hayallerinde bir gün futbolcu olmak isteyenler için sanal gerçeklik gibi bir şey olacak hem de diğer bireyler için vazgeçilmez bir hobi haline gelecektir. Tabii ki forma siparişi vererek kendi takımınıza has bir forma yaptırmak bu hobiyi daha ciddi boyutlara ulaştırmak anlamına gelir ki her işte biraz ciddiyet kesinlikle olmalıdır.

Forma siparişi verebilmek için bu konuda çalışmaları olan kişilere başvurabileceğimiz gibi internet üzerinden de sipariş verebiliriz. Kendimize has bir logo tasarlayabilir, bir takım adı bulabilir, forma renklerini ve modellerini belirleyebilir, sırt numaralarını ayarlayabilir ve daha birçok şey yapabiliriz. Tabii ki bu konu biraz maliyetli olabilir fakat bir takım olarak sipariş verileceği için kişileri maddi anlamda çok da etkilemeyecektir.

Forma yaptırırken kumaşın özelliğine göre, kalitesine göre birçok farklı seçenek ve imkanlar olabilmektedir. Örneğin; kumaşta hava alma özelliği olması, hava sirkülasyonunun düzenli olarak sağlanabilmesi, maç esnasında tutulan terin dışarı atılabilmesi bir forma için gerekli ve önemli özelliklerdir. Bu nedenle forma siparişi vermeden önce iyi bir araştırma yapmak gereklidir.

Futbol bir takım oyunu olduğu için formaların yapımı aşamasında da bir takım ruhu söz konusu olmalıdır. Forma siparişi vermeden önce gerek renkleri, gerek logosu ve gerekse diğer özellikleri hakkında ortak bir görüş birliği olması ve forma kararının oy birliği ile verilmesi gerekmektedir. Ayrıca forma yaptırmadan önce iyi bir fiyat araştırması da yapmak gerekecektir. Aynı kumaş, aynı kalitedeki bir ürünü kimse daha pahalıya almak istemez. Farklı kollardan yapılacak olan araştırmalar ile bu konunun en kısa sürede hallolabileceği muhtemeldir. O zaman şimdi yapılması gereken tek şey takımını kur, formanı belirle ve halı sahada ter dök.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder