bizeyaptirform1

Forma Baskı

Maçlarda giyilen formaları artık günün her saati sokakta birisinin üstünde görmek gayet doğal bir durum haline gelmiş bulunmaktadır. Formanın üzerindeki renkler ya da tek renk, her takımın kendine has olan duygu ve hissiyatını yansıtmaktadır. Ek olarak bir de formaların üzerinde takımın armasının ve isminin yazılı olduğu baskılar bulunmaktadır.

Forma Baskı İçin Doğru Adres Bize Yaptır

Son zamanların modası olan baskılı tişörtler giyim sektörünün en önemli taşlarından biri konumundadır. Tişörtlere gelen bu birkaç yıllık trend aslında formaların üzerinde çok eskilerden beri bulunmaktadır. Çünkü forma baskıları takımın ruhunu yansıtan, takımı tanıtma amacıyla takımın isminin bulunduğu, formaya şekil kazandıran küçük ama önemli ayrıntılardır. Yapımı oldukça basitmiş gibi görünse de aslında ayrıntı denilen küçük şeylerin yapımı ve dikimi oldukça zordur. Formalar takım için toptan sipariş edildiklerinden dolayı eğer dikkat edilmezlerse üzerindeki baskıların belli bir yerden sonra orjinalliği bozulup, formalar deforme olmaktadır.

Bu hususun dikkat edilmesi önemli olduğu için her kuruma güvenmemek gerekmektedir. Bize Yaptır ekibi tüm güveninizi kazanmak için forma baskı yapımına da sizler için el atmıştır. Firmamızın ve çalışanlarımızın kullandığı emprime baskı çeşidi ile formalarınıza adeta tek tek elle dokunurmuşçasına özen gösterilmektedir. Aklınızda sadece baskı önem veriliyor peki ya geriye kalanlara ne olacak, sorusu kalmasın. Hemen sizin için formanın kumaşının kalitesinden de biraz bahsedelim.

Firmamız her ürününde kaliteye son gaz önem verdiği için formaların yapımında da kumaşları süper ya da 1. Kaliteden kullanmaktadır. Yani bu demektir ki, birkaç yıkamayla bozulan kıyafetlere meydan okumak. Kolay kolay solmayan renkleri de bu kalitedeki ürünleri kullandığımız için sağlayabilmekteyiz.

Formalarınızın nasıl olacağını belirlemek için sitemizdeki ürünlerden fikir sahibi olabilirsiniz. Halı saha forma yaptırmak bu anlamda oldukça önemlidir. Yine de aklınızda başka çeşitler varsa bunları bizlere e posta yoluyla çizip bildirebilirsiniz. Alanında uzman yetkililerimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Bu konuda sizlere forma baskıları hakkında bilgiler vermek istedik. Aklınızda kalan soruları sitemizdeki telefon numaralarımızdan bizlere sorabilirsiniz. Maçlarda yüzünüzün güldüğünü ve takım ruhuyla oynadığınızı görmek bizleri hem sevindirecek hem de firmamızın gelişmesine katkı sağlayacaktır.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder