Forma Baskı Fiyatları

formabaskifiyatlari

Forma Baskı Fiyatları

Formalar, sadece futbolcuların giydiği kıyafetler olarak basitleştirilmemelidir. 7’den 70’e hatta bebeklere uygun forma çeşitleri bulmak artık günümüzde oldukça yaygın hale gelmiştir. Futbolun ilk çıkış anından itibaren oyuncuların üzerlerinde olan formalar günden güne teknoloji geliştikçe, trend değiştikçe farklılık göstermiştir. Yeri gelmiş renkleri değişmiş ya da çeşitlenmiş, yeri gelmiş boyutları ya da modelleri değişmiş, bazen de üzerlerinde kullanılan slogan ya da baskıların boyutları değişmiştir. Fakat tek değişmeyen şey vardır o da insanların forma giymekten asla vazgeçmeyişidir.

Doğum günlerinde bile forma alabilirim diye ortaya fikir atılıyorsa, artık siz düşünün formalar ne kadar da aramızda, gündemde hatta bi o kadar da pırlanta değerinde.

Hediye alırken, alışveriş yaparken ya da toptan sipariş verirken forma fiyatları kadar forma baskı fiyatları da bu konu hakkında sorulan en yaygın sorulardandır.

En İyi Forma Baskısı Yapan Bize Yaptır Ekibi

Forma yapımında dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi kullanılan kumaşların normal kıyafetlere göre daha kaliteli olması gerekse bile bir diğer önemli husus formaların üzerlerine basılan baskılardır.

Forma baskı fiyatları baskının boyutununun büyüklüğüne, küçüklüğüne, boyutuna ya da çokluğuna göre farklılık göstermektedir. Böyle söylendiğinde göze korkutucu gelse de Bize Yaptır ekibi sizlerin tüm korkusunu yenecektir. Rahatça formanızı sipariş etmenizi ve hazırlandıktan sonra mutlu bir şekilde giymenizi sağlayacağız. Hep tercih edilmek bizim olmazsa olmazımız..

Sayfamızda forma modelleri başlığıyla forma modellerine yer verilmiştir. Modelleri beğenip, beğenmeme ihtimali gibi her duruma karşı ek seçenekler bulunmaktadır. Örneğin aklınızda başka tarzda forma yaptırma fikri varsa, bu fikirleri bizlerle paylaşıp hem deneyimli ekipmanlarımızdan tasarım desteği alabilir hem de dünyada sadece siz olacak olan formalar ürettirebilirsiniz. Renk, model, tasarım, kumaşın kalitesi üstüne tüm aşamalar sizin elinizdedir.

Sipariş edeceğiniz forma üzerine tüm işlemler hallolduktan, halı saha forma ve forma baskı fiyatları konusunda da anlaşıldıktan sonra 5 iş günü içinde kapıda ödeme seçeneğimiz ile yesyeni, sadece sizde olan, takım ruhuyla kaplı formalarınızı teslim etmekteyiz.

Bizlere sitemizde bulunan e posta adresimizden ve telefon numaralarımızdan ulaşmayı unutmayınız.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder