En Uygun Promosyon Tişört Bulma Yolları

promosyontisort1

En Uygun Promosyon Tişört Bulma Yolları

Her türlü sektörde reklam amaçlı kullanılan, üzerinde firmanın kendi logosunun ve sloganının bulunduğu promosyon tişörtler, yapımında en çok hassasiyet gösterilmesi gereken ürünlerdir.

Bize Yaptır ekibi sizleri en uygun promosyon tişört bulma yolları hakkında bilgilendirecek ve yönlendirecek, sorunsuz bir şekilde sipariş vermenize yardımcı olacaktır.

İlk olarak müşteriden alınan promosyon tişörtün modeli, kumaşın kalitesi, rengi, bedenleri ve sayısı hakkında bilgiler e posta yoluyla ya da telefon numaralarımızdan bizlere bildirilir.

Müşterimizle ilgilenen yetkili kişi, promosyon tişört hakkında tüm ayrıntıları dinledikten sonra müşterimize bir fiyat çizelgesi sunacak ve her şey hakkında onay alındıktan sonra ürünün bir adet numunesi müşterimize yollanmak üzere yola koyulacaktır.

Gönderilen numune hakkında kritik yapan müşterimizin onayı alındıktan sonra istediği adet kadar promosyon tişörtler yapılmaya başlanacaktır.

Gönderdiğimiz numune ücretsiz olup, ürün onaylandıktan sonra ödeme yapılması gerekmektedir. Kapıda ödeme seçeneğimiz mevcut olup havale ya da kredi kartıyla da ödeme yapılabilmektedir.

Üretim sürecinde yapılan her bir toptan tişört için ayrı özen gösterilmektedir. Kullanılan emprime baskı tekniklerinin yanında kumaşları 1. Ya da süper kalitedendir.

Promosyon Tişört Fiyatları

Üretilen tişörtlerin baskıları da düzgün bir şekilde işlendikten ve baskıların orijinalliği bozulmadan, deforme olmadan ürünler çıkarıldıktan sonra sıra ürünleri teslim etmeye gelmektedir.

5 iş günü içinde teslim yapılmakta, en kısa sürede müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek prensiplerimizdendir.

Yapılan bütün ürünlerimiz garantimiz altındadır. Şayet sipariş ettiğiniz promosyon tişörtlerinizde firmamız nedenli sorunlar oluşursa, hatalı ve defolu ürünler koşulsuz bir şekilde yenisi ile değiştirilmektedir. Fakat müşteri sorunlu deforme ve hatalarda tüm sorunlar müşteriye aittir.

Bize Yaptır ekibinin tüm bu çalışmalarından sonra toptan satış kalitesinde sipariş ettiğiniz promosyon tişörtlerinizi çalışanlarınız mutlu bir şekilde giyecek ve firmanız en güzel şekillerde reklam olacaktır.

Basit gibi görülse de markanızın beğenilmesi ve daha çok tercih edilmesi için promosyon tişörtlerinizin kalitesi çok önemlidir.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder