Dijital Forma

Bize Yaptır, her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi takip etmekte ve uluslar arası standartlara uygun dijital formalar üretmektedir. Deneyimli ekipmanlarımız tarafından hazırlanan formalarımız en uygun fiyatlarla, yüksek kaliteyle ve canlı renk seçenekleri ile üretilerek hizmetinize sunulmaktadır.

Dijital Forma Sipariş Verme Yolları

Kendisine ilgi alanı ya da zevk işi olarak futbolu seçmiş her birey, mutlaka dijital formaya sahiptir ya da sahip olmak için can atmaktadır. Bize Yaptır ekibine yaptırdıktan sonra alınan o formalar halı saha maçlarında giyilecek ve kalitesiyle hava atılacaktır. Siparişinden yapımına, yapılışından alıcıya ulaşımına kadar oldukça zahmet, tecrübe ve özen gerektiren dijital forma için, yapmanız gereken ilk şey sitemize girip nasıl bir forma istediğinize karar vermektir. Tabi bu aşama ne istediğini bilenlerin dışındakiler içindir. Tasarım da ek tercihler sunan ve fikirlerinize destek olmaya çalışan ekibimiz sizlere her türlü yardımda bulunmak için buradadırlar.

Verilen model tercihinin ardından, seçilmesi gereken şey alacağınız ürünün rengidir. Tek renk ya da çift renkli istediğinizi mutlaka bizlere bildirmelisiniz. Hatta ürününüzün renk kodunu net bir şekilde belirtmeniz, hem sizin hem de bizlerin yararına olacak, sipariş edilen üründe hiçbir hatayla karşılaşılmadan ürün teslim edilecektir.

Renk konusunda da anlaşıldıktan sonra gelinen aşama, dijital formanızın üstünde, önünde ya da arkasında büyük ya da küçük olmak şartıyla belirlenen armalardır. Ürünün modeline, armanın boyutuna göre fiyat seçenekleri değişiklik göstermektedir. Fakat fiyat değişimine aldırmadan, istediğiniz tasarımdaki formayı sipariş etmeniz bizlerin en önem verdiği husus olduğu için, ürünlerimiz her tercihte oldukça uygun fiyata satışa çıkmaktadırlar. Halı saha forma bu anlamda önemlidir.

Her şey tercihinize göre seçildikten ve ekibimize bildirildikten sonra iş, kaç adet forma istediğiniz konusuna gelmektedir. Toptan tişört satış firmalarında önemli olan ilke, sipariş edilen ürünler ne kadar fazla olursa şirket için o kadar iyidir.

Dijital formanıza dair bütün fikirler tamamlandıktan sonra işin güzel kısmı deneyimli ekipmanlarımıza kalmaktadır. Tüm titizlikleriyle ürünlerinizi inci gibi işleyen elemanlarımız, siparişlerinizi en iyi şekilde önünüze çıkaracaktırlar. Kapıda ödeme ve 5 iş günü içinde teslim avantajlarımız ile bizlere sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder