Baskılı Tişört Modelleri Nelerdir?

pembevyakabayantisort

Baskılı Tişört Modelleri Nelerdir?

Giyim hepimiz için önemli bir kavramdır. Yaz aylarında ince, rahat kıyafetler giyinirken kış aylarında daha kalın, bizleri üşütmeyecek kıyafetler giyinmemiz gerekmektedir. Yaz aylarında hem bayların hem de bayanların en çok tercih ettiği kıyafet türü tişörttür. Tişörtlerinde birçok modelleri bulunmakla birlikte çoğu kişi sade tişörtler yerine baskılı tişörtler giyerek hayatındaki rengi, üstüne yansıtmaktadır. Peki ama baskılı tişört modelleri nelerdir?

Baskılı tişört modelleri her konuda olabilmektedir. Hatta değişen şartlar ile kişiler baskılı tişört modellerini kendileri dahi oluşturabilmektedir. Genç, yaşlı, çocuk, genç, büyük demeden herkesin keyifle giydiği baskılı tişört modellerine örnek verecek olursak; mesela çizgi film kahramanları tişörtlere konu olabilmektedir. Bir mick maus ya da bugs bunny bir tişört yüzü olabilmektedir. Baskılı tişört modelleri nelerdir? Diye tekrar soracak olursanız, yazılarda baskılı tişört modelleri arasında yerini almıştır. Hatta geçmiş senelerde çok popüler olan, kişiyi güldürücü yazılar en çok tercih edilen modeller arasındadır.

Baskılı tişört modelleri nelerdir? Sorusu çok geniş bir alanı kapsadığından konumuza devam edelim. Bir canavar ya da hayvan da bir tişörte yüz olabilmektedir. Ya da filmlere konu olmuş bir kişi ya da kişiler de olabilir.

Doğum gününü herkes önemser. Bu nedenle kişi sevdiklerinin doğum günlerini hatırlamasını ve hediye getirmelerini diler. İşte burada da baskılı tişörtler güzel ve anlamlı bir hediye olabilmektedir. Hediye olarak alınabilecek baskılı tişört modelleri nelerdir? Hiç kuşkusuz hediye sevgiliye ya da eşe alınıyorsa kalp içinde bu çiftin resminin olduğu anlamlı bir tişört çok hoş bir hediye olacaktır. Ya da bir arkadaşa alınacaksa espri içerikli, resimli baskılı tişört hem komik bir hediye hem de güzel bir anı olabilecektir.

Baskılı tişört modelleri nelerdir? Sorumuza kaldığımız yerden devam edersek kişi; hayvan figürlü, renkli ya da renksiz birçok baskı tişört üzerinde olabilmektedir. Çiftlere özel baskılı tişörtlerde en çok tercih edilen baskılı tişört modelleri arasında yer almaktadır.

Diğer şirketlerde ve mağazalarda olduğu gibi Bize Yaptır ekibi için de önemli ayrıntı giyim sektörünün incilerinden biri olan, baskılı tişörtlerdir. Tişörtün kumaşından rengine, baskıların güzelliğinden düzenine kadar her bir ayrıntısı itina gerektiren baskılı tişörtler, kişinin kendini giydiğiyle gerçekten ifade edebildiği nadir güzelliklerdendir.

Baskılı Tişört Modelleri Nasıl Oluşur?

Her sene değiştiği gibi baskılı tişört modelleri de yılın trendine göre çeşitlilik göstermektedir. Modayı takip eden sitemiz, her isteğinize göre avantajlı ürünler barındırmakta, daha siz tişörtüm şöyle olsun diyerek modelini anlatmaya başlamadan aslında isteğinize göre tişörtler sitemizde hazır bulunmaktadır.

Baskılı tişört modellerimizde erkekler için, V yaka, düz yaka, polo yaka, uzun kollu ve sweatshirt modellerindeki tişörtlerimiz, kadınlar için ise, düz yaka, V yaka ve polo yaka tişörtlerimiz bulunmaktadır. Renk yelpazemiz oldukça geniştir. Ek olarak kullanılan kumaşlar ya 1. Kalite ya da süper kalitededir. Bu demektir ki her bireyin rahatlıkla giyebileceği, terlediğinde yakmayan, kaşındırmayan ya da tahriş etmeyen, kolay kolay deforme olmayan, uzun yıkamalara karşı direnişli olan kumaşlardır.

Kalitemizin ve itinalı çalışmalarımızın yanında kullandığımız emprime baskı da gözlerden kaçmamalıdır. Tüm giyim sektörünün hayranlıkla baktığı ama herkesin kolay kolay kullanamadığı emprime baskı yani el ile işleme yöntemini Bize Yaptır ekibi kullanarak müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Baskılı tişört modellerimizden birini sipariş etmek için yapmanız gereken aşamalar şunlardan oluşmaktadır. İstediğiniz tarzdaki baskı çeşidini ve baskının tişörtünüzün neresinde olması gerektiğini belirlemek, tişörtün rengini seçip yanlışlık olmaması için rengin kodunu doğru bir şekilde bizlere bildirmek, kumaşın kalitesini seçmek (%100 pamuklu ya da belli miktar polyester belli miktar pamuk olmalı tarzında) şeklinde ilerlemektedir.

Tüm bu sıralamalar uygulandıktan ve bizlere bildirildikten sonra konu sizlere temin edeceğimiz fiyat seçeneklerine gelecektir. Fiyatta da anlaştıktan sonra 5 iş günü içinde teslimatımız ve kapıda ödeme seçeneklerimiz ile yüzünüzü güldüreceğimize eminiz. Toptan tişört de bu sektörlerden biridir.

7/24 açık desteğimiz ile sizlerden gelen her türlü soruya yardımcı olmakta, hiçbir sitenin ya da kurumun sağlayamayacağı güzellikleri sizlere sunmaktayız. Bizlere ulaşmak için sitemizde yer alan telefon numaralarımızı ve e posta adreslerimizi kullanabilirsiniz.

Bu işe gönül veren yerlerde ister orada görüp beğendiğiniz tişörtü alın isterseniz kendinize has, size özel olan bir tişört bastırın. Yani baskılı tişört ucu çok açık olan bir alan konumundadır

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder