Baskılı Tişört Fiyatları

promosyontisort3

Baskılı Tişört Fiyatları

Alış veriş merkezlerinin gözde ürünleri haline gelen baskılı tişörtler her mevsime damgasını vurmuş durumdadır. Göz alıcı renkleri ve çeşitli desenlerdeki baskıları ile müşterilerinin direk gözüne çarpmaktadır. Çoğu yerde fiyatlarına bakıldıktan sonra almaktan vazgeçip evde kendisi yapmaya çalışanlar olmuştur. Çeşitli videolarla nasıl yapıldıkları gösterilmiştir. Evde çizilen ya da hazır alınan desenler tişörte, zevke göre basılmaktadır fakat sonuç ta yapılan işin meşakkatsizliği gibi birkaç yıkamadan sonra tişörtlerin üzerinden baskıların kolayca çıkmasına neden olmaktadır. Bu durumda alanında uzman kişi ve kurumlardan yardım almak gerekmektedir.

Tişört Baskı Fiyatları

Toptan tişört yaptırma işi oldukça yaygın olduğu gibi trend olduktan sonra toptan baskılı tişört yaptırma talepleri de oldukça artış göstermiştir. Bize Yaptır ekibi de her alanda olduğu gibi bu alanda da uzman kişilerle çalışmakta, müşterilerine en kaliteli baskılı tişörtleri sunmaktadırlar.

Tişört baskı fiyatları normal tişörtlerden biraz daha farklı hesaplanmaktadır. Toptan tişört malzemesinin kalitesi gibi seçilen baskının da kalitesi oldukça önemli bir husustur. Tek yıkamada çıkmayacak uzun süre dayanıklı baskılar kullanılmalıdır. Kalitesinin artışına göre tişört baskı fiyatları da artmaktadır. Ekibimizce yapılan çalışmalar emprime baskı uygulaması altında gerçekleşmektedir. En kaliteli baskı işleme türü olduğu için seçilen emprime baskılar tişört baskı fiyatlarına etki etmektedir.

Tüm bahsedilenlerden ayrı olarak asıl merak edilen soruya gelecek olursak tişört baskı fiyatları, 100 adet ve üzeri olmak üzere, tek renk baskılı tişörtlerin fiyatı 13 TL’den, çift renklerin ise 15 TL’den hesaplanmaktadır. Bu fiyatlar genel fiyatlardır. Elbette ki müşterinin isteğine göre baskının kalitesi, boyutu, kullanılan tişörtün kalitesi değiştikçe fiyatlar da artış ya da azalış göstereceklerdir.

Yapılan her tişörte ayrı ayrı özen gösterildiğine dair sizlere teminat verebilir, ürünlerimizi aldıktan sonra yüzünüzün güleceğine kanaat getiririz. Aklınızda bu konu ile ilgili daha fazla soru varsa şayet, bizlere telefon numaralarımızdan ya da e mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz. İlginiz bizi her zaman mutlu edecektir. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. Memnuniyetini görmek için burada olduğumuz gibi her türlü yardımı da göstermek için bir telefon uzağınızdayız.

Yazıyı paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Arayın
WhatsApp İletişim
Whatsapp ile gönder